Back to homepage

Etiketë "Manchester City"

Silva është kthyer në prioritetin e Barcelonës

Silva është kthyer në prioritetin e Barcelonës Updated

Lojtari i Manchester City-t, Bernardo Silva është kthyer në prioritetin e Barcelonës, me katalanasit që kërkojnë transferimin e tij në “Camp Nou”. Sipas “Daily Mail’ raportohet se Barça dhe Silva kanë arritur marrëveshjen personale mes tyre, por për transferimin e

Read Full Article
Guardiola: Man City nuk më punësoi për të fituar Ligën e Kampionëve

Guardiola: Man City nuk më punësoi për të fituar Ligën e Kampionëve

Pep Guardiola ka thënë se ai nuk u punësua nga Manchester City me të vetmin qëllim për të fituar Ligën e Kampionëve. City ishte disa minuta larg arritjes së një finaleje të dytë radhazi të Ligës së Kampionëve pasi kishte

Read Full Article