Back to homepage

Etiketë "Manchester United"

Manchester United dëshiron të largojë gjashtë lojtarë nga skuadra

Manchester United dëshiron të largojë gjashtë lojtarë nga skuadra

Gjiganti anglez, Manchester United, po përgatitet para fillimit të sezonit 2022/23, ku deri tani ka transferuar mesfushorin, Christian Eriksen dhe mbrojtësit Lisandro Martinez e Tyrell Malacia. Po ashtu, United po vazhdon të jetë pjesë e sagës më të gjatë të

Read Full Article