Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Manuel Sarrazi"

Serbia “ta harrojë”/ I dërguari gjerman: Nuk do të hyjë në BE pa njohur Kosovën

Serbia “ta harrojë”/ I dërguari gjerman: Nuk do të hyjë në BE pa njohur Kosovën

Qëndrimi i Berlinit ndaj Beogradit është i prerë, dhe këtë e pohoi së fundi edhe i dërguari i posaçëm i Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazin: Pa njohur Kosovën, Serbia nuk mund të bëhet anëtare e Bashkimit Europian. Duke folur

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare