Back to homepage

Etiketë "Melinda Ademi"

“Hiti i ardhshëm” midis Ledri Vulës dhe Melinda Ademi-it publikohet sonte ora…

“Hiti i ardhshëm” midis Ledri Vulës dhe Melinda Ademi-it publikohet sonte ora…

Ledri Vula e Melinda Ademi së fundi kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre. “A m’ke dasht” titullohet kënga e dy artistëve të pëlqyer nga publiku. Ky projekt muzikor do të publikohet sonte. Këtë e kanë bërë të ditur vetë këngëtarët përmes

Read Full Article
Melinda Ademi shkëlqen në fustanin “special”

Melinda Ademi shkëlqen në fustanin “special”

Melinda Ademi shpeshherë merr vëmendjen me veshjet e saj. Së fundmi,  është shfaq e veshur me një fustan glamuroz i punuar krejt me elemente të vizllueshme, shkruan”Kosovarja”. Një futan i shkurt, me disa detaje unike në të cilin Melidnda shkëlqente.

Read Full Article
Melinda Ademi dhe Ledri Vula pyesin: “A m’ke dasht”?

Melinda Ademi dhe Ledri Vula pyesin: “A m’ke dasht”?

Artistët e njohur, Melinda Ademi dhe Ledri Vula së shpejti do të publikojnë bashkëpunimin e tyre. Kënga do të mbajë titullin “A m’ke dasht”. Publikimi i saj do të bëhet me 13 korrik, kjo është bërë e ditur nga vet

Read Full Article