Back to homepage

Etiketë "Memphis Depay"

Zyrtare: Memphis Depay, lojtar i ri i Atletico Madridit

Zyrtare: Memphis Depay, lojtar i ri i Atletico Madridit

Atletico Madridi ka konfirmuar edhe zyrtarisht transferimin e Memphis Depay nga Barcelona. Gjatë ditëve të fundit u përfol për një transferim të mundshëm të yllit holandez në Wanda Metropolitano dhe tashmë gjithçka është konfirmuar. Është vet faqja zyrtare e Atleticos,

Read Full Article
Barcelona merr vendim për Depayn

Barcelona merr vendim për Depayn

Memphis Depay nuk është më në planet e Barcelonës. Skuadra katalonase ia ka bërë të qartë këtë gjë sulmuesit holandez, duke i thënë se duhet të largohet. Barcelona do t’i shqyrtojë ofertat që prekin shifrën e 20 milionë eurove. Ardhja

Read Full Article