Back to homepage

Tag "Messi"

Messi është lojtari më i mirë në botë, mund të kthehet në Barcelonë, ja kush e thotë!

Messi është lojtari më i mirë në botë, mund të kthehet në Barcelonë, ja kush e thotë!

Andres Iniesta ka thënë se ende e konsideron Lionel Messin si lojtarin më të mirë në botë dhe la të kuptohet se argjentinasi mund të kthehet në Barcelonë në të ardhmen. “Messi i mëparshëm dhe ai i tanishëm është i

Read Full Article