Back to homepage

Etiketë "Milan"

Fiton Milan, Tonali dhe Florenzi përmbysin Veronën

Fiton Milan, Tonali dhe Florenzi përmbysin Veronën

Në takimin e javës së 36-të të Serie A, Milan mund me përmbysje Veronën me shifrat 1-3 dhe kalon në Interin në renditje. Kuqezinjëve i mjaftojnë 180 minuta dhe 4 pikë për të fituar titullin kampion. Protagonistët e mbrëmjes ishin

Read Full Article