Back to homepage

Etiketë "Moti Sot"

Moti sot

Moti sot

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, ndërsa në pjesët verilindore me vranësira dhe reshje të dobëta të borës. Pasdite kryesisht me diell. Do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior, posaçërisht përgjatë vardarit dhe në

Read Full Article