Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Mstyslav Chernov"

Gazetari i AP: Forcat ruse po gjuajnë me qëllim gazetarët ndërkombëtarë

Gazetari i AP: Forcat ruse po gjuajnë me qëllim gazetarët ndërkombëtarë

Gazetari i Associated Press, Mstyslav Chernov, ka njoftuar se forcat ruse po gjuajnë me qëllim gazetarët ndërkombëtarë në Mariupol, shkruan Gazeta Infokus. Gjithashtu, ai ka thënë se ata kishin një listë me emra dhe po përpiqeshin t’i kapnin ose t’i

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare