Back to homepage

Tag "Napoli"

Milani nuk i ndahet Napolit, Tonali bën “heroin” përballë Veronës

Milani nuk i ndahet Napolit, Tonali bën “heroin” përballë Veronës

Milani ka mundur të marrë një trepikësh të artë mbrëmjen e së dielës përballë Veronës, duke ndjekur të njëjtin ritëm me kryesuesit e Napolit dhe Atalantas. Kuqezinjtë kaluan në avantazh në minutën nëntë të takimit, pas një autogoli të Velosos.

Read Full Article