Back to homepage

Etiketë "Nazim Bushi"

Maqedonisë së Veriut i shtohen edhe 590 policë

Maqedonisë së Veriut i shtohen edhe 590 policë Updated

Në Qendrën për Trajnim të MPB-së në Idrizovë sot u promovuan 590 nëpunës të rinj policie, përcjell TV21. Në cermoni ishin të pranishëm presidenti Stevo Pendarovski, ministri i Brendshëm Oliver Spasovski, zv/ministri Nazim Bushi si dhe përfaqësues të Bashkësisë Fetare

Read Full Article
Miratimi i propozimit francez në Kuvend, Ali Ahmeti ia thotë këngës | VIDEO

Miratimi i propozimit francez në Kuvend, Ali Ahmeti ia thotë këngës | VIDEO

Miratimi i propozimit francez në Kuvend për liderin e BDI, Ali Ahmeti ka qenë një festë. Ai bashkë me zv.ministrin e Puneve te Brendshme, Nazim Bushi tek sa janë larguar nga Kuvendi, në makinë kanë lëshuar një këngë folklorike shqipe.

Read Full Article