Back to homepage

Etiketë "NBA"

Chicago Bulls mposhten nga Oklahoma City

Chicago Bulls mposhten nga Oklahoma City

Chicago Bulls është mposhtur nga Oklahoma City Thunder. Oklahoma fituan 124 -110 ndaj Chicagos. U zhvillua një ndeshje mjaft interesante, me fitues në fund Oklahoma. Në këtë takim ndeshje më të mirë për skuadrën fituese realizoi Josh Giddey me 25

Read Full Article
Thyhet rekordi i të gjitha kohërave për tifozët në një ndeshje

Thyhet rekordi i të gjitha kohërave për tifozët në një ndeshje

Ka një rekord të ri në elitën e basketbollit amerikan NBA sa i përket tifozëve të pranishëm në një ndeshje të sezonit të rregullt. Dueli mes San Antonio Spurs dhe Golden Satate Warriors do të kujtohet gjatë në historinë e

Read Full Article