Back to homepage

Etiketë "Ned Price"

Lavrov, flet zëdhënësi i Departamentit – SHBA:  Vendim sovran i RMV, Malit të Zi dhe Bullgarisë

Lavrov, flet zëdhënësi i Departamentit – SHBA: Vendim sovran i RMV, Malit të Zi dhe Bullgarisë

Duke komentuar dënimin dhe kërcënimet ruse pas anulimit të vizitës së Ministrit të Jashtëm Sergei Lavrov në Beograd, zëdhënësi i Departamentit të Shtetit Ned Price tha se Bullgaria, Mali i Zi dhe Maqedonia e Veriut “si shtete sovrane kanë marrë

Read Full Article