Back to homepage

Etiketë "Next e.GO Mobile"

Prononcohet Lazim Destani: Të rinjve tanë, po u sjellim një mundësi të madhe punësimi

Prononcohet Lazim Destani: Të rinjve tanë, po u sjellim një mundësi të madhe punësimi Updated

Pas inaugurimit të punimeve për ndërtimin e fabrikës për prodhimin e makinave elektrike E.Go Mobile në Zonën Ekonimike në Tetovë, përmes një deklarata me shkrim është prononcuar iniciatori dhe investitori Lazim Destani, njofton Flaka “Më i gëzuar se për investimin,

Read Full Article
Vetura elektrike e.GO do të prodhohet në Tetovë

Vetura elektrike e.GO do të prodhohet në Tetovë

“e.GO Mobile” kompania gjermane për prodhimin e automjeteve elektrike me seli në Gjermani hodhi sot gurthemelin e fabrikës që do të ndërtohet në Zonën e Lirë në Tetovë, njofton Flaka “e.GO Mobile” është njëra nga firmat e Grupit të bizneseve

Read Full Article