Back to homepage

Etiketë "N'Golo Kanté"

Arsenali kontakton Kante-n

Arsenali kontakton Kante-n

Arsenali po beson se ka mundësi të nënshkruajë me N’Golo Kanten gjatë kësaj vere. “Daily Star” ka bërë të ditur se drejtues të Arsenalit kanë nisur kontaktet me mesfushorin dhe do t’ia paraqesin ofertën. Francezi është në vitin e fundit

Read Full Article