Back to homepage

Etiketë "Nina Nana"

‘Nina nana’ projekti i radhës i Miriam Canit

‘Nina nana’ projekti i radhës i Miriam Canit

Këngëtarja Miriam Cani, njihet për elegancën dhe projektet e saja muzikore gjithmonë shumë të veçanta. Miriami, pas disa muajve pauzë është rikthyer me një projekt të ri. Ajo përmes rrjetit social “Instagram” ka njoftuar për projektin e ri, ku sipas

Read Full Article