Back to homepage

Etiketë "Noizy"

Më në fund, takimi i shumëpritur mes Noizyt dhe Luizit ndodhi

Më në fund, takimi i shumëpritur mes Noizyt dhe Luizit ndodhi

Pas mbarimit të edicionit të dytë të spektaklit Big Brother Vip Albania, ka filluar festa. Në After Party-n që po mbahet në këto momente po marrin pjesë fytyra të njohura të showbizit si dhe ish-banorët. Fituesi i BBVA u zgjedh

Read Full Article
“O çapaçul…”, Noizy ka dy fjalë për Luizin

“O çapaçul…”, Noizy ka dy fjalë për Luizin

Refreni që na sjell në mendje direkt Luizin dhe Noizyn. Reperi solli një super hit “Jena Mbretër 2” dhe Luizi u bë shumë viral me të dhe një kërcim që bënte në shtëpi. Gjë që edhe Noizy e përkrahu duke

Read Full Article
Nëna i kërkon publikisht të gjejë nuse, përgjigjet Noizy

Nëna i kërkon publikisht të gjejë nuse, përgjigjet Noizy

Reperi i mirënjohur shqiptar, Noizy, së fundmi ka realizuar një intervistë televizive ku mori edhe një mesazh prekës nga prindërit e tij. Babai i reperit, Bashkim Rajku, përmes një video-mesazhi tregoi se sa krenar ndihet për karrierën e krijuar nga

Read Full Article
Plas “bomba” midis Fero dhe Noizy

Plas “bomba” midis Fero dhe Noizy Updated

Në një postim në Instagram të personazhit të njohur të rrjeteve sociale, Aleks Visha, ai ka publikuar një foto të Noizyt së bashku me babain e tij, krahas së cilës shkruan: “Thuani mendimin tuaj.” Në seksionin e komenteve  ka shkruar edhe

Read Full Article
Stresi nuk kursen ta lëvdoj Noizy-n

Stresi nuk kursen ta lëvdoj Noizy-n

Noizy dhe Stresi kanë treguar se i kanë lënë prej kohësh diss-et dhe armiqësinë, megjithatë, ata na surprizojnë çdo ditë e më shumë me deklaratat që bëjnë për njëri-tjetrin. Ata kanë treguar shumë herë mbështetjen për njëri-tjetrin ndërsa fansat mezi

Read Full Article