Back to homepage

Etiketë "Nora Istrefi"

“M’ke mungu” thonë Bruno dhe Nora në hitin e tyre që po merr hov në internet | VIDEO

“M’ke mungu” thonë Bruno dhe Nora në hitin e tyre që po merr hov në internet | VIDEO Updated

Bruno Revolta dhe Nora Istrefi sapo kanë plasuar hitin e tyre muzikor të titulluar “M’me mungu”, një këngë dhe bashkëpunim që po mirëpritet nga dëgjuesi shqiptar dhe jo vetëm, njofton Flaka Producent i projektit është Nurteel, muzika e Kushtrim Kelanit

Read Full Article
Nora Istrefi ka postuar një set të fotografive, shfaqet tejet provokative!

Nora Istrefi ka postuar një set të fotografive, shfaqet tejet provokative!

Këngëtarja Nora Istrefi është paraqitur me një paraqitje tepër seksi në rrjetet sociale, teksa ka pasur një mesazh për fansat e saj. “Aman mos ma permen sa m’don, Aman… Sooner than you think! Ciao”, ka shkruar ajo. Me gjasë kështu

Read Full Article
Robert Berisha bën deklaratën e papritur: Nora nuk ka shkruar kurrë një tekst kënge

Robert Berisha bën deklaratën e papritur: Nora nuk ka shkruar kurrë një tekst kënge

Disa ditë më parë Nora Istrefi publikoi këngën e saj të re të titulluar “Më mungon”. Robert Berisha ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Libero”, ku u pyet nëse mendon që kjo këngë i dedikohet atij. Këngëtari bëri një

Read Full Article