Back to homepage

Tag "Paul Pogba"

Juventus zyrtarizon blerejn e Pogba-s, gjithashtu edhe detajet ekonomike, dhe numrin që do të mbajë francezi

Juventus zyrtarizon blerejn e Pogba-s, gjithashtu edhe detajet ekonomike, dhe numrin që do të mbajë francezi

Nuk kishte dyshime, pas zbarkimit të së premtes së kaluar, ekzaminimeve mjekësore të së shtunës dhe takimit me shokët e vjetër, vjen edhe zyrtarizimi nga Juventus. Paul Pogba firmosi kontratë katërvjeçare dhe do të përfitojë tetë milionë euro rrogë bazë

Read Full Article