Back to homepage

Etiketë "PCR test"

Nga sot pa PCR teste mund të hyni në Greqi

Nga sot pa PCR teste mund të hyni në Greqi

Të vaksinuarit dhe ata që kanë kaluar Kovid-19 dhe kanë certifikatë të vlefshme evropiane, nga e sot do të udhëtojnë lirshëm në Greqi, pa pasur nevojë për testime shtesë. Ndërsa për të tjerët është e nevojshme rezultat negativ apo test

Read Full Article
Dy shkupjanë kapen me PCR teste të falsifikuara

Dy shkupjanë kapen me PCR teste të falsifikuara

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë mbrëmjes së djeshme , respektivisht rreth orës 22:50 në pikën kufitare “Tabanoc” janë kapur dy të rinj me teste të falsifikuara për Covid-19, përcjell TV21. Nga MPB thonë se kundër tyre do

Read Full Article