Back to homepage

Etiketë "Pendarovski"

Pendarovskin nesër në Kosovë e pret Osmani

Pendarovskin nesër në Kosovë e pret Osmani Updated

Shefi i shtetit Stevo Pendarovski nesër do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Republikën e Kosovës, shkruan TV21. Pendarovski në Prishtinë do të takohet me homologen e tij Vjosa Osmani, kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca si dhe me

Read Full Article