Back to homepage

Etiketë "Policia"

Maqedonisë së Veriut i shtohen edhe 590 policë

Maqedonisë së Veriut i shtohen edhe 590 policë Updated

Në Qendrën për Trajnim të MPB-së në Idrizovë sot u promovuan 590 nëpunës të rinj policie, përcjell TV21. Në cermoni ishin të pranishëm presidenti Stevo Pendarovski, ministri i Brendshëm Oliver Spasovski, zv/ministri Nazim Bushi si dhe përfaqësues të Bashkësisë Fetare

Read Full Article
Pollog, vikendi në ditarin e Policisë!

Pollog, vikendi në ditarin e Policisë!

Fundjavën e kaluar nga ora 22.00 deri në 03:00 në hapësirën e Sektorit për Punë të Brendshme në Tetovë është kryer kontroll aksion ndaj drejtuesve të mjeteve nëse dhe sa prej tyre drejtojnë automjetin nën ndikimin e alkoolit, përcjell Flaka.

Read Full Article