Back to homepage

Tag "Premier League"

Premier League planifikon heqjen e sistemit VAR

Premier League planifikon heqjen e sistemit VAR

Pothuajse dy të tretat e tifozëve janë kundër përdorimit të sistemit ndihmës video për arbitrat (VAR) në futbollin anglez. Pothuajse dy të tretat e tifozëve kanë thënë se kundërshtojnë përdorimin e sistemit të ndihmës video për arbitrat (VAR) në futbollin anglez. Një

Read Full Article
Fitore me përmbysje e “Djajve të Kuq”, Ronaldo nderon “armikun” Ten Hag

Fitore me përmbysje e “Djajve të Kuq”, Ronaldo nderon “armikun” Ten Hag

Fitore me përmbysje dhe duke shtrënguar dhëmbët e Manchester United në “Goodison Park” përballë Evertonit. 1-2 përfundoi ky duel i javës së nëntë të Premier League-s, në të cilin Cristiano Ronaldo realizoi golin e tij të parë në kampionatin elitar

Read Full Article
Nisin kampionatet/ Bundesliga, Premier League dhe Liga franceze

Nisin kampionatet/ Bundesliga, Premier League dhe Liga franceze

Sot starton sezoni i ri futbollistik në Digitalb, ku do të mund të ndiqni kampionatet me të rëndësishme në botë. E para fillon Bundesliga në orën 20 e 30 me kampionët e Bayern Mynih që shkojnë për vizitë në shtëpinë

Read Full Article