Back to homepage

Etiketë "Prim. Dr. Miftar Kurti"

Nesër në Gostivar në 30 vjetorin e vdekjes përkujtohet Prim. Dr. Miftar Kurti

Nesër në Gostivar në 30 vjetorin e vdekjes përkujtohet Prim. Dr. Miftar Kurti Updated

Me rastin e 30 vjetorit të ndarjes nga jeta të Prim. Dr. Miftar Kurti, të premten me 18 shkurt 2022, do të organizohet manifestim përkujtimor në kujtim të jetës dhe veprës së tij, njofton Gostivari Sot Manifestimi fillon në ora

Read Full Article