Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Protesta"

Protesta në ditën e 5-të përplotë tensione, çka po e pret Maqedoninë e Veriut?!

Protesta në ditën e 5-të përplotë tensione, çka po e pret Maqedoninë e Veriut?!

Në Shkup përfundoi mbrëmë protesta e pesta me radhë kundër propozimit francez për heqjen e vetos bullgare që i hap rrugë Maqedonisë së Veriut për nisjen e negociatave me BE-në. Sërish skenari dhe lëvizje e ngjajshme e protestuesve të udhëhequr

Read Full Article
Thirrje për dhunë e liderëve politik | Pa koment

Thirrje për dhunë e liderëve politik | Pa koment

SHIKO VIDEON KËTU

Read Full Article
Sali Berishës i dështon protesta në Tiranë

Sali Berishës i dështon protesta në Tiranë

‘Shtëpia e Lirisë’ me ithtarë të Sali Berishës kryeson protestën e sotme para Kryeministrisë. Pamjet nga droni në kohë reale tregojnë pjesëmarrjen e protestuesëve. Numri i protestuesëve është i pakët krahasuar edhe me protestat e ditëve të para. Paketa e

Read Full Article
Vijojnë protestat për rritjen e çmimeve në Tiranë

Vijojnë protestat për rritjen e çmimeve në Tiranë

Është duke u mbajtur këtë të shtunë në Tiranë protesta e tetë kundër rritjes së çmimeve. Me mijëra qytetarë u mblodhën fillimisht në sheshin “Skënderbej”, ndërsa më pas marshuan drejt kryeministrisë me pankarta në duar. Ka pasur disa skenarë për

Read Full Article
“Rusi largo duart nga Ukraina” – në Shkup u protestua kundër luftës

“Rusi largo duart nga Ukraina” – në Shkup u protestua kundër luftës

Me flamuj ukrainas dhe pankarta për të dytën herë në Shkup u protestua kundër pushtimit rus në Ukrainë. Nën organizim të shoqatës “Lesja Ukrainka”, protestuesit kërkuan që urgjentisht të mbyllet hapësira ajrore mbi Ukrainë, por theksuan edhe kërcënimet nga rreziku

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare