Back to homepage

Etiketë "PSG"

Më në fund PSG ka zgjedhur një trajner të ri

Më në fund PSG ka zgjedhur një trajner të ri

Christophe Galtier mund të largohet nga posti i trajnerit të PSG-së në fund të këtij sezoni. Klubi është në kërkim të një timonieri të ri dhe në krye të listës së kandidatëve është Luis Enrique. La Parisien flet për këtë

Read Full Article
Tre pretendentë për trajner te PSG 

Tre pretendentë për trajner te PSG 

Christoph Galtier nuk e ka të sigurt të qëndruarit si trajner te Paris Saint-Germain. “RMC Sport” shkruan se Zinedine Zidane, Jose Mourinho dhe Thiago Motta janë emrat që mund të vendosen në pankinën e drejtuesit të stafit teknik të klubit nga Parisi.  Zidane,

Read Full Article