Back to homepage

Etiketë "Ramush Haradinaj"

Haradinaj: Ata që sot nuk janë kundër Rusisë, janë me Rusinë

Haradinaj: Ata që sot nuk janë kundër Rusisë, janë me Rusinë

Ramush Haradinaj, kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, ka reaguar ndaj sulmeve të Rusisë mbi zonat civile në Ukrainë, duke thënë se këto janë skema tmerrit të krimeve të vazhdueshme të Putinit dhe ushtrisë së tij. Haradinaj ka shtuar

Read Full Article
Haradinaj u zgjodh sërish kryetar i AAK

Haradinaj u zgjodh sërish kryetar i AAK

Ramush Haradinaj është zgjedhur kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës edhe për një mandat në krye të kësaj partie. Lajmin e ka bërë të ditur deputetja e kësaj partie, Albana Bytyqi, përmes një shkrimi në Facebook. Ajo ka thënë

Read Full Article