Back to homepage

Tag "Redaksia Flaka"

Artan Grubi me libër të trashë shkon të raprton në kryesinë e BDI

Artan Grubi me libër të trashë shkon të raprton në kryesinë e BDI

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi sot ka raportuar para kryesisë së BDI. Siç duket, Grubi ka qenë mjaft mirë i përgatitur për llogaridhënie tek organet partiake, njofton Flaka Nga fotografia e siguruar në hyrje të selisë partiake, Grubi shihet me

Read Full Article
Moratorium i pjesshëm i Redaksisë Flaka ndaj Aleancës për Shqiptarët – ASH

Moratorium i pjesshëm i Redaksisë Flaka ndaj Aleancës për Shqiptarët – ASH

Agjencia e lajmeve Flaka një ditë pas dorëheqjes së liderit të ASH, Ziadin Sela nga kryu i partisë, nxiti debatin për liderin e ri që do të merr drejtimin e këtij subjekti politik. Në mënyrë transparente, profesionale dhe të paanshme,

Read Full Article
Retrospektivë, 16 vjet udhëtim politik i Ziadin Selës!  

Retrospektivë, 16 vjet udhëtim politik i Ziadin Selës!  

Editorial: Redaksia Flaka Përmes një dalje publike mesditën e së dielës, Kryetari i partisë opozitare, Aleanca për Shqiptarët, Ziadin Sela, bëri të ditur vendimin për dorëheqje nga pozita e kryetarit të partisë. Dorëheqja erdhi pas rezultateve të djeshme për Këshillin

Read Full Article