Back to homepage

Etiketë "Renato Sançe"

PSZH fiton garën me Milanin për mesfushorin portugez

PSZH fiton garën me Milanin për mesfushorin portugez

Mediat franceze raportojnë se skuadra e PSZH-së ka fituar garën me Milanin për angazhimin e mesfushorin portugez te skuadra e Lille-s, Renato Sançes. Dëshira e vet futbollistit ka qenë vetë vendimtare dhe kampionët e Francës, kanë bërë ofertën e duhur.

Read Full Article