Back to homepage

Etiketë "Ridvan Ibraimi"

U arrestuan tre personat në lidhje me sulmin fizik ndaj kryetarit të Haraçinës

U arrestuan tre personat në lidhje me sulmin fizik ndaj kryetarit të Haraçinës

Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar tre persona në lidhje me sulmin fizik që ka ndodhur sot ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, transmeton Portalb.mk. “Punonjësit policor kanë arrestuar R.A., R.A. dhe B.A. pas kallëzim penal paraprak

Read Full Article