Back to homepage

Etiketë "Robert Lewandowski"

Lewandowski: Me duket se jam që moti me këtë ekip

Lewandowski: Me duket se jam që moti me këtë ekip

Barcelona ka shënuar fitore ndaj Real Madridit në “El Clasicon” e cila u zhvillua në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Katalonasit triumfuan minimalisht 0:1 ndaj “Los Blancos”, në ndeshjen që filloi në orën pesë të mëngjesit me

Read Full Article
Robert Lewandowski “kërcënohet me jetë” nga tifozët e Bayern Munchen

Robert Lewandowski “kërcënohet me jetë” nga tifozët e Bayern Munchen

Robert Lewandowski nuk e dëshiron Bayernin, kjo gjë tashmë dihet. Megjithatë, klubi nuk po pranon largimin e tij dhe polemikat vetëm sa po rriten. Polaku ka marrë kërcënime me vdekje në rrjetet sociale nga tifozët. Ata nuk duan që sulmuesi

Read Full Article
FC Barcelona me ofertë të re për Robert Lewandowski

FC Barcelona me ofertë të re për Robert Lewandowski

Barcelona me ofertë të re drejt Bayern Munich për Robert Lewandowskin. Ekipi katalanas e dëshiron me çdo kusht transferimin e Lewandowskit në ‘Camp Nou’. Edhe lojtari tash e sa kohë është i bindur, kërkon të kalojë te Barca, por është

Read Full Article