Back to homepage

Etiketë "Romeo Veshaj"

Era Istrefi në finalen e programit të Donald-it e Romeo-s

Era Istrefi në finalen e programit të Donald-it e Romeo-s

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ajo së fundmi i ka kushtuar një rëndësi të madhe programit “Më lër të flas” që drejtohet nga vëllezërit Romeo dhe Donald Veshaj. Kryefjala.com bën me dije se

Read Full Article