Back to homepage

Etiketë "Ronaldo"

Ronaldo, ti je?! Ish-futbollisti më i mirë në botë shokon fansat me pamjen e tij

Ronaldo, ti je?! Ish-futbollisti më i mirë në botë shokon fansat me pamjen e tij

Sulmuesi i famshëm brazilian, Ronaldo është fotografuar këto ditë në pushime me të dashurën e tij, Celina Locks, e cila është 13 vite më e re. Braziliani ka zgjedhur të kalojë pushimet në Ibiza dhe ka shokuar fansat në mbarë

Read Full Article