Back to homepage

Etiketë "Ronaldo"

Çfarë po ndodh me tifozët e Al-Nassr, shihen duke shqyer fanellën e Ronaldos

Çfarë po ndodh me tifozët e Al-Nassr, shihen duke shqyer fanellën e Ronaldos

Cristiano Ronaldo ende nuk ka shënuar golin e tij të parë zyrtar dhe zhgënjimi po rritet, teksa Al-Nassr u eliminua në mesjavë nga Superkupa e Arabisë Saudite. Duket se disa tifozë janë të zhgënjyer me atë që po ndodh me

Read Full Article
Ronaldo, ti je?! Ish-futbollisti më i mirë në botë shokon fansat me pamjen e tij

Ronaldo, ti je?! Ish-futbollisti më i mirë në botë shokon fansat me pamjen e tij

Sulmuesi i famshëm brazilian, Ronaldo është fotografuar këto ditë në pushime me të dashurën e tij, Celina Locks, e cila është 13 vite më e re. Braziliani ka zgjedhur të kalojë pushimet në Ibiza dhe ka shokuar fansat në mbarë

Read Full Article