Back to homepage

Etiketë "Roussos Koundouros."

Greqia përkrahëse e fuqishme e çeljes së bisedimeve të RMV-së me Bashkimin Europian

Greqia përkrahëse e fuqishme e çeljes së bisedimeve të RMV-së me Bashkimin Europian

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi ka pritur sot në takim ambasadorin grek në Shkup, z. Roussos Koundouros. Ambasadori Koundouros dhe zëvendëskryeministri i parë Grubi u pajtuan se tashmë janë krijuar

Read Full Article