Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "RTVM"

Pendohet përfaqësuesja e Maqedonisë në Eurovision

Pendohet përfaqësuesja e Maqedonisë në Eurovision

Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut në Eurovision, Andrea Koevska është deklaruar me rastin e hedhjes së flamurit të Maqedonisë, që për shumë kë u cilësua si veprim skandaloz, madje u kërkua dhe penalizim nga gara për shkak të gjestit të

Read Full Article
RTVM shqyrton mundësinë për ta tërhequr Andrean nga Evrovizioni. Ja arsyeja!

RTVM shqyrton mundësinë për ta tërhequr Andrean nga Evrovizioni. Ja arsyeja!

Radio Televizioni Shtetërorë i Maqedonisë së Veriut ka dënuar sjelljen e Andreas, këngëtares që po përfaqëson Maqedoninë e Veriut në Evrovizion, përcjell TV21. Nga RTVM thonë se hedhja e flamurit është skandaloze ndërkaq theksojnë se po shqyrtojnë mundësinë për tërheqjen

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare