Back to homepage

Etiketë "Sanksione"

A mund ta ndalin sanksionet Vladimir Putinin?

A mund ta ndalin sanksionet Vladimir Putinin?

Shtetet e Bashkuara dhe aleatët e tyre, po forcojnë sanksionet kundër Rusisë në përpjekje për ta detyruar ndërprerjen e sulmit mbi Ukrainën, që filloi të enjten. Analistët thonë se perëndimi duhet t’i kundërvihet Rusisë me masa sa më të fuqishme

Read Full Article