Back to homepage

Etiketë "Sarah Berisha"

A është ende e lidhur me Dj PM? Sarah Berisha i jep përgjigjen epike ndjekësit

A është ende e lidhur me Dj PM? Sarah Berisha i jep përgjigjen epike ndjekësit

Blogerja Sarah Berisha dhe Pajtim Krasniqi ose ndryshe i njohur si Dj PM janë një nga çiftet më të komentuara në mediat sociale. Lidhja e tyre nisi para syve të publikut brenda “Big Brother Vip”. Pas daljes ata janë munduar

Read Full Article