Back to homepage

Etiketë "Serie A"

Notat e lojtarëve: Verona 1-3 Milan, Tonali fantastik

Notat e lojtarëve: Verona 1-3 Milan, Tonali fantastik

Milani triumfoi 3-1 ndaj Hellas Veronës në kuadër të javës së 36-të në Serie A. Golat për Rossonerët i shënuan Sandro Tonali me dy dhe Alessandro Florenzi, ndërsa për vendasit shënoi Davide Faraoni. Milani ishte ekip më i mirë në

Read Full Article
Fiton Milan, Tonali dhe Florenzi përmbysin Veronën

Fiton Milan, Tonali dhe Florenzi përmbysin Veronën

Në takimin e javës së 36-të të Serie A, Milan mund me përmbysje Veronën me shifrat 1-3 dhe kalon në Interin në renditje. Kuqezinjëve i mjaftojnë 180 minuta dhe 4 pikë për të fituar titullin kampion. Protagonistët e mbrëmjes ishin

Read Full Article