Back to homepage

Etiketë "Seul"

Shiu më i madh në dekada, tetë persona të vdekur në Seul

Shiu më i madh në dekada, tetë persona të vdekur në Seul

Të paktën tetë njerëz kanë vdekur dhe 14 të tjerë janë plagosur, si pasojë e vërshimeve në kryeqytetin e Koresë Jugore, Seul. Shirat e rrëmbyeshëm të së hënës kanë bllokuar rrugët, kanë vërshuar sistemet e metrove dhe kanë shkaktuar dëme

Read Full Article