Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Shakira"

Shakira bën ndryshimin e madh në pamje

Shakira bën ndryshimin e madh në pamje

Një nga çiftet më të dashur dhe më të njohur të showbiz -it që fitoi simpatinë e miliona fansave ishte padyshim Shakira dhe Gerard Pique. Ndarja e tyre shkaktoi habi të madhe për të gjithë, pasi të dy dukeshin gjithmonë

Read Full Article
Dua dhe Shakira në garë për të hapur Botërorin në Katar

Dua dhe Shakira në garë për të hapur Botërorin në Katar

20 nëntori shënon datën e nisjes së Kupës së Botës, në Katar. Ende nuk dihet zyrtarisht se cilët do të jenë këngëtarët, megjithatë FIFA pret të vulosë pjesëmarrjen e grupit BTS dhe sipas mediave, Shakira mund të jetë sërish në

Read Full Article
Pique ndërpret lidhjen e re dhe kërkon të afrohet me Shakiran

Pique ndërpret lidhjen e re dhe kërkon të afrohet me Shakiran

Marrëdhënia e Pique dhe Shakira është ende e vështirë. Të dy, individualisht, bëjnë një jetë unike dhe respekti për njëri-tjetrin në përgjithësi ka qenë thelbësor që gjërat të funksionojnë. Megjithatë, media të tjera kanë sjellë shpërthime të ndryshme në javët

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare