Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Shfercerat"

Tifozët e Shkupit e ‘ndezin’ stadiumin e Prishtinës. Në tokën tonë, në tokën e Adem Jasharit | VIDEO

Tifozët e Shkupit e ‘ndezin’ stadiumin e Prishtinës. Në tokën tonë, në tokën e Adem Jasharit | VIDEO

Një atmosferë e jashtë zakonshme mbretëruar në stadiumin “Fadil Vokrri” aty ku po ndeshen Ballkani dhe Shkupi. Siguroi grupet e Conference League, Ballkani duartrokitet nga tifozët e Shkupit Ballkani shkruan historinë dhe bëhet skuadra e parë shqiptare që arrin të

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare