Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Shkëlzen Haradinaj"

Ahmeti kujton Enver Haradinaj në 17 vjetorin e ndarjes nga jeta

Ahmeti kujton Enver Haradinaj në 17 vjetorin e ndarjes nga jeta

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka përkujtuar Enver Haradinaj, veprimtarin e çështjes kombëtare dhe luftëtarin e UCK-së në 17 vjetorin e ndarjes nga jeta. Statusi i plotë i Ahmetit në facebook: Sot i bashkohemi me nderim kujtimit të familjes atdhetare

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare