Back to homepage

Etiketë "Shkup"

Shkup, Higjiena Komunale sqaron arsyen se përse nuk u vazhduan kontratat për 33 persona

Shkup, Higjiena Komunale sqaron arsyen se përse nuk u vazhduan kontratat për 33 persona

Higjiena Komunale sqaron arsyen se përse nuk u vazhduan kontratat për 33 persona që kanë qenë të punësuar ne këtë sektor. Nga atje potencojnë se personat të cilët kanë marrë paga me muaj e vite dhe nuk kanë shkuar në

Read Full Article
Aksident trafiku në Shkup

Aksident trafiku në Shkup

Para pak çastesh në rrugën Gjorçe Petrov ka ndodhur nje aksident trafiku. Nuk raportohet për viktima eventuale por vetëm për dëme materiale. Sipas informatave të para që kanë arritur ne redaksinë e tv Klan M thuhet se dy vetura janë

Read Full Article
Moti i ligë shkaktoi disa dëme të shumta në Shkup

Moti i ligë shkaktoi disa dëme të shumta në Shkup

Pas stuhisë së fortë që goditi gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut pasditen e djeshme, në qytetin e Shkupit u shkaktuan disa dëme materiale. Komuna e Aerodromit pësoi disa nga dëmet më të mëdha. Kryetari i komunës, Timço Mutsunski së

Read Full Article
Thirrje për dhunë e liderëve politik | Pa koment

Thirrje për dhunë e liderëve politik | Pa koment

SHIKO VIDEON KËTU

Read Full Article
Tërmeti dridhi Tetovën, fuqishëm u ndi në Shkup e Gostivar

Tërmeti dridhi Tetovën, fuqishëm u ndi në Shkup e Gostivar

Mëngjesin e sotëm, në orën 7:11, është regjistruar një tjetër tërmet në vendin Maqedoninë e Veriut. Tërmeti është regjistruar 10 km nga qyteti i Tetovës me një intensitet prej 3.6 shkallë Rihter dhe thellësi prej 2 km. Epiqendra sipas aplikacioneve

Read Full Article