Back to homepage

Etiketë "Sierra Jenkins"

Të shtëna me armë zjarri në SHBA, vdes gazetarja 25-vjeçarja

Të shtëna me armë zjarri në SHBA, vdes gazetarja 25-vjeçarja

Gazetarja 25 vjeçare, Sierra Jenkins ishte mes personave që u qëlluan dhe u vranë mëngjesin e së shtunës në Norfol, Virxhinia. Jenkins po largohej nga një restorant në qendër të qytetit Norfolk, Chicho’s Pizza Backstage, kur u gjend pranë një

Read Full Article