Back to homepage

Etiketë "SPB Tetovë"

Tre raste të sulme fizike brenda 24 orëve në Tetovë

Tre raste të sulme fizike brenda 24 orëve në Tetovë

SPB – Tetovë, dje ka evidentuar tre raste të sulme fizike, dy nga ata me përmasa masive dhe një në mjedis familjar, njofton Flaka Mbrëmë (19-shtator) rreth orës 21:20, në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, pjestarët e policisë të SPBTetovë

Read Full Article
U shpall i humbur, është gjetur banori i Tetovës

U shpall i humbur, është gjetur banori i Tetovës

Pjestarët e policisë e SPB Tetovë, dje (14-gusht) rreth orës 16:45, në një depo të kompanisë së tij në rrugën “Kiro Ristevski” në Tetovë, kanë gjetur 54-vjeçarin M.I nga Tetova, i cili ishte raportuar më 12 gusht të këtij viti

Read Full Article
Tetovari akuzohet nga prindërit par sjellje agresive, arrestohet nga Policia!

Tetovari akuzohet nga prindërit par sjellje agresive, arrestohet nga Policia!

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë njofton se mbrëmë ka arrestuar 43 vjeçarin nga Tetova, të cilin paraprakisht e denoncuan prindërit e tij për sjellje agresive ndaj tyre. Policia merret me zbardhjen e rastit. “Dje në mbrëmje (11-gusht) rreth orës 22:35,

Read Full Article
Pollog, vikendi në ditarin e Policisë!

Pollog, vikendi në ditarin e Policisë!

Fundjavën e kaluar nga ora 22.00 deri në 03:00 në hapësirën e Sektorit për Punë të Brendshme në Tetovë është kryer kontroll aksion ndaj drejtuesve të mjeteve nëse dhe sa prej tyre drejtojnë automjetin nën ndikimin e alkoolit, përcjell Flaka.

Read Full Article