Back to homepage

Tag "Sulm fizik"

Tre raste të sulme fizike brenda 24 orëve në Tetovë

Tre raste të sulme fizike brenda 24 orëve në Tetovë

SPB – Tetovë, dje ka evidentuar tre raste të sulme fizike, dy nga ata me përmasa masive dhe një në mjedis familjar, njofton Flaka Mbrëmë (19-shtator) rreth orës 21:20, në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, pjestarët e policisë të SPBTetovë

Read Full Article