Back to homepage

Tag "Sulm kibernetik"

Sulm kibernetik dhe në Shkup/ Goditet faqja e Ministrisë së Arsimit të Maqedonisë së Veriut

Sulm kibernetik dhe në Shkup/ Goditet faqja e Ministrisë së Arsimit të Maqedonisë së Veriut

Faqja zyrtare e Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës në Maqedoni të Veriut është përballur të shtunën me një sulm kibernetik. Për disa orë, në faqen e kësaj ministrie u shfaq mesazhi, “Hakuar nga ekipi grek i hakerëve Netëatchers” , teksa

Read Full Article