Back to homepage

Etiketë "Sulmi në Oslo"

Nata e sulmit në Oslo, flet dëshmitari i cili vrasësin e pati disa metra larg tij

Nata e sulmit në Oslo, flet dëshmitari i cili vrasësin e pati disa metra larg tij

Orët e para të mëngjesit të së shtunës në Oslo të Norvegjisë u shndërruan në ankth për shumë qytetarë të cilët ndodhën  jashtë, ku ndodhi sulmi ndaj dy lokaleve ku të vrarë mbetën dy persona dhe 21 të tjerë u

Read Full Article