Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Tепачка"

Групна тепачка во обложувалница во Велес

Групна тепачка во обложувалница во Велес

Во СВР Велес синоќа околу 19 часoт било пријавено дека во обложувалница во Велес, по кратка расправија, настанала физичка пресметка меѓу 50-годишниот М.С. и 42-годишниот А.С. од една страна и 24 -годишниот А.М. и 55-годишниот Е.М. од друга страна. Како

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare