Back to homepage

Tag "Tetova voton"

Tetova voton, deri në ora 17:00 kanë votuar 27.79% ose 23.336 votues

Tetova voton, deri në ora 17:00 kanë votuar 27.79% ose 23.336 votues

Dita e zgjedhjeve në Komunën e e Tetovës deri në këto momente ka kaluar e qetë dhe me një dalje të ulët. Siç mëson TS deri në ora 17:00 kanë votuar 27.79% ose 23.336 votues. Nga KZZ Tetovë thonë se

Read Full Article
Exit poll-i, reagon Palloshi: Mos bini pre e manipulimeve

Exit poll-i, reagon Palloshi: Mos bini pre e manipulimeve

Pa mbaruar procesi zgjedhor në Tetovë, në opinion qarkullon rezultati i një exit poll-i. E për këtë ka reaguar bartësi i listës për Këshilltar komunal nga radhët e PDSH, Visar Palloshi, njofton Flaka “Qytetarë të nderuar, Mos bini pre e

Read Full Article
Tetova voton, Palloshi: Do të jemi zëri i qytetarëve në Këshillin e Komunës së Tetovës

Tetova voton, Palloshi: Do të jemi zëri i qytetarëve në Këshillin e Komunës së Tetovës

Bartës i listës së këshilltarëve nga radhët e PDSH-së, Visar Palloshi, ka folur para gazetarëve, pasi e ushtroi të drejtën e tij të votës. Ai tha se pret që qytetarët të bëjnë ndryshime, duke shtuar se do të jenë zëri

Read Full Article
Tetova voton, dalja e votuesve deri në ora 13:00 është 9%

Tetova voton, dalja e votuesve deri në ora 13:00 është 9%

Dalja e votuesve në Tetovë deri në ora 13:00 është 9 për qind, njoftoi Komisioni Komunal Zgjedhor, përcjell TV21. Sekretari i KKZ-Tetovë, Nazmi Dauti tha se procesi i votimit zhvillohet pa pengesa, dhe se dalja e votuesve është më e

Read Full Article
Tetova voton, Faton Ahmeti: Do të jemi fitues absolut | VIDEO

Tetova voton, Faton Ahmeti: Do të jemi fitues absolut | VIDEO

Kandidati për kryetar këshilli komunal nga radhët e BDI-së, Faton Ahmeti bën thirrje që qytetarët të dalin të votojnë sa më shumë pasi me votën e tyre kanë mundësi të zgjedhin përfaqësuesit e tyre në këshillin komunal në interes të

Read Full Article